Ödeme ve Teslimat Süreci

  • Sitemizden verilen siparişlerde ödemeler SİPAY güvencesi ile kredi kartı ve havale/eft yoluyla üye olarak veya üye olmadan yapılabilmektedir. Kapıda ödeme yapılmamaktadır.
  • Siparişleriniz 2-3 iş günü içinde kargoya verilmekte olup 5 iş günü içerisinde sorunsuz teslim edilmektedir. 100 desi (büyük hacimli) ve üzeri ürünlerde sevk başlangıç süresi 2-5 iş günü olmakla birlikte ortalama teslimat süresi 7-15 iş günü bulabilmektedir. Teslimat süresi hava, yol gibi özel durumlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Siparişler tarafımıza belirtilen adreslere (il veya ilçe merkezi) gönderilen adreslere gönderilmektedir. Fakat bazı merkezi yerleşim yerlerine kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır veya belirli günlerde teslimat yapmaktadır. Bu durumda size en yakın şubeden teslim almanız gerekebilir. Müşteri teslimat adresini tam ve eksiksiz girmekle mükelleftir. Adres eksikliği nedeniyle oluşabilecek gecikme ve sorunlardan lastikgeliyor.com sorumlu değildir.
  • 100 desi ve üzeri ürünler lojistik firmaları aracılığıyla gönderilmektedir. 2-5 iş günü içerisinde lojistik firmasına teslim edilmektedir. Ortalama teslimat süresi ürün stoğu ve müşterinin adres duruma göre değişkenlik göstermekte olup 7-15 iş gününü bulabilmektedir.
  • Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarıyla veya lojistik firmalarıyla ücretsiz olarak gönderilmektedir.
  • Müşteri ürünleri teslim alırken kontrol etmeli, herhangi bir problem olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmalıdır.